SLEVA NA DOVOLENOU OD KRAJE VYSOČINA také v našem penzionu ZUBR!!!

Kraj Vysočina se rozhodl mimořádně uvolnit až deset milionů korun na dovolenou strávenou v ubytovacím zařízení po celé Vysočině. Tuto slevu již od 13. 7. 2020 můžete i vy čerpat v našem rodinném penzionu Zubr.

Jedná se o slevu ve výši 1 000 Kč na osobu starší 15 let prostřednictvím webu www.slevy.vysocina.eu. Tato sleva je platná do 31. 10. 2020 nebo do vyčerpání nastavené podpory.

Podmínky pro získání slevového voucheru:

  • Ubytování na 3 a více nocí
  • Vouchery jsou určeny fyzickým osobám – pro rodiny, resp. skupiny 2–6 osob, přičemž minimálně jedna osoba ze skupiny musí být starší 18 let. Voucher může získat pouze osoba starší 15 let, která je schopna se prokázat občanským průkazem či jiným průkazem totožnosti.
  • Na děti mladší 15 let se poukazy nevztahují
  • Sleva platí pouze pro NOVÉ rezervace, zrušení pobytu a vytvoření totožné rezervace je považováno za porušení podmínek a sleva nemusí být poskytnuta. Pokud již pobyt na Vysočině rezervován máte, doporučujeme provést novou registraci na další pobyt.
  • Hodnota jednoho voucheru je 1 000 Kč na osobu a ten může být využit pouze při jednom z pobytů v Kraji Vysočina – každá osoba tedy může čerpat slevu na ubytování pouze jednou, každý voucher může být uplatněn pouze jednou.

Všechny další důležité informace získáte přímo zde: https://slevy.vysocina.eu/landingpage/jakfungujeverejnost

Těšíme se na Vaši návštěvu, za rodinný penzion Zubr, Michal Dvořáček.

 

Penzion Zubr v Nedvědici hodnocení