Letní soutěž s PENZIONEM ZUBR!

Letní SOUTĚŽ s penzionem ZUBR o VÍKENDOVÝ POBYT v hodnotě 3200 Kč!!! 

Opět po roce jsme si pro Vás připravili soutěž o víkendový pobytový balíček u nás v penzionu!!! 
Pravidla jsou velmi jednoduchá a pokud jste nás již navštívili nebo se chystáte navštívit tak máte velkou šanci soutěž vyhrát!!! 
Pravidla soutěže: 
1) Vlož zajímavý příspěvek do komentářů přímo pod soutěžní příspěvek na našem FB! Odkaz: https://www.facebook.com/PenzionZubr/?ref=bookmarks  (čím zajímavější příspěvek tím lepší! Může to být fotka našeho jídla, našeho pokoje, básnička, rýmovačka, prostě cokoliv! Ve fantazii se meze nekladou! 
2) Lajkni daný příspěvek! 
3) Sdílej tento příspěvek veřejně!
4) Napiš na nás recenzi na FB! Odkaz: https://www.facebook.com/pg/PenzionZubr/reviews/?ref=page_internal (pokud již máte napsanou recenzi, tak stačí pouze k příspěvku do komentářů napsat datum, kdy jste recenzi vytvořili) 
5) Napište recenzi na portálu DoPenzionu. cz přímo zde: https://www.dopenzionu.cz/ujcov/penzion-zubr-1164/#hodnoceni (pokud již máte napsanou recenzi, tak stačí pouze k příspěvku do komentářů napsat datum, kdy jste recenzi vytvořili) a pokud chcete, tak pro nás můžete hlasovat v soutěži o penzion roku a vyhrát další hodnotné ceny a zároven podpořit náš penzion! 
Tímto splníte všechny podmínky naší letní soutěže! Vítěz vzejde z toho nejzajímavějšího příspěvku! Soutěž bude trvat přes celé léto a vítěze vyhlásíme kdykoliv. Malá indície je taková, že vítěz vzejde na podzim! A soutěžit se bude i o další věcné ceny!! Podmínkou konání soutěže je alespoň 30 komentářů!! Proto neváhejte a zapojte se do letní soutěže! Velmi moc se těším na Vaše zajímavé příspěvky!
Vítěze opět vyhlásíme na našich FB stránkách!!! Proto neváhejte a zapojte se s námi do veselého léta!!!