Penzion, bazén, zahrada a grilování.

V posledních letech se stává velkou oblibou trávit svoji rodinnou dovolenou aktivním způsobem a spojit odpočinek s poznáním nových míst. Penzion Zubr je to pravé místo pro ubytování na Vysočině. Exteriér penzionu přesně zapadá do typické krajinné oblasti podél řeky Svratky. Dřevěná fasáda podél celého objektu ideálně kooperuje s okolními lesy a snaha skloubit přírodu s naším penzionem je vidět na každém kroku v podobě přírodní zahrady plné krásných rostlin, využívání přírodních zdrojů, jako jsou kameny nebo dřevěná kůra.

Zahrada penzionu je ideální pro rodinné pobyty s dětmi. Na zahradě se nachází dětské houpačky, pískoviště i nová velká trampolína. Celá zahrada je pokryta přírodním travnatým povrchem, na kterém je možnost provozovat spousty aktivit od klasických dětských her a radovánek, až po badminton, petang, fotbálek, anebo třeba klasickou vybíjenou. Zahrada je také ideální pro školy v přírodě a výuku na venkovní terase, která je vždy příjemným zpestřením pro všechny děti. Venkovní terasa je ideálním místem pro rodinné, či společenské grilovaní, které pro Vás rádi zařídíme. . 
V našem rodinném penzionu na Vysočině se můžete schladit v parních letních dnech u nově zrekonstruovaného bazénu, který je přístupný, jak pro ubytované, tak i veřejnost. Lehátka a posezení u bazénu slouží ke skvělému odpočinku a relaxaci. 
Venkovní posezení u trampolíny je ideální pro rodiny s dětmi. Rodiče tak mají dokonalý přehled o svých ratolestech a díky našemu rastauračnímu servisu budou i obslouženi.

Venkovní posezení u vchodu do restaurace je ideální pro letní grilování, které Vám kdykoliv na Vaši poptávku zařídíme prakticky z jakéhokoliv masa. Celá terasa je vybavena slunečníky a markýzou, díky kterým jste chráněni jak před sluncem, tak před nepřízní počasí. 

Posezení za grilem je ideální pro romantické chvilky mimo hlavní terasu. Na této terase máte dokonalý výhled na venkovní bazén a zahradu. 

 

Penzion Zubr v Nedvědici hodnocení