Penzion, bazén, zahrada a grilování.

V posledních letech se stává velkou oblibou trávit svoji rodinnou dovolenou aktivním způsobem a spojit odpočinek s poznáním nových míst. Penzion Zubr je to pravé místo pro ubytování na Vysočině. Exteriér penzionu přesně zapadá do typické krajinné oblasti podél řeky Svratky. Dřevěná fasáda podél celého objektu ideálně kooperuje s okolními lesy a snaha skloubit přírodu s naším penzionem je vidět na každém kroku v podobě přírodní zahrady plné krásných rostlin, využívání přírodních zdrojů, jako jsou kameny nebo dřevěná kůra.

Zahrada penzionu je ideální pro rodinné pobyty s dětmi, jelikož přímo na zahradě se nachází dětské houpačky, pískoviště a nová velká trampolína, která je ideální pro zabavení všech ratolestí. Celá zahrada je pokryta přírodním travnatým povrchem, na kterém je možnost spousty aktivit. Od klasických dětských her a radovánek, až po badminton, petang, fotbálek, anebo třeba klasickou vybíjenou. Zahrada je také ideální pro školy v přírodě a výuku na venkovní terase, která je vždy příjemným zpestřením pro všechny děti. Venkovní terasa penzionu také přímo vybízí pro rodinné, či společenské grilovaní, které pro Vás kdykoliv zařídíme a prakticky z čehokoliv grilování uspořádáme. 

Venkovní dětský koutek je idealní pro zabavení malých ratolestí při rodinné dovolené na Vysočině. Vaše dětičky se mohou takzvaně "vyblbnout" na houpačkách, skluzavce, trampolíně a nově také na dětském pískovišti. 
V našem rodinném penzionu na Vysočině se můžete dokonale schladit v parních letních dnech u nově zrekonstruovaného bazénu, který je přístupný, jak pro ubytované, tak i pro veřejnost. Lehátka a posezení u bazénu slouží ke skvělému odpočinku a relaxaci s možností vychutnat si Váši oblíbenou pochutinu plnými doušky. 
Venkovní posezení u trampolíny je ideální pro rodinny s dětmi, které si hrají na trampolíně, nebo na houpačkách a rodiče o nich mají dokonalý přehled a jsou k nim velmi blízko, tudíž mají děti stále pod kontrolou. Zároven je posezení u trampolíny obsluhováno naším restauračním servisem, tudíž si můžete vychutnat vše, co Vám naše restaurace nabízí a přitom hlídat hrající si děti.

Venkovní posezení u vchodu do restaurace je idealní pro letní grilování, které Vám kdykoliv na Vaši poptávku zařídíme prakticky z jakéhokoliv masa. Celá terasa je vybavena slunečníky a markízou, tudíž jste chráněni jak před sluncem, tak před nepřízní počasí. 

Posezení za grilem je ideální pro romantické chvilky mimo hlavní terasu. Na této terase máte dokonalý výhled na venkovní bazén a zahradu.